پکیج چربی سوزی

پكيج چربي سوزي ماچانو، شامل يك کپسول خوراکی ماچا، یک ماچا روزانه 100 گرمی و 20 عدد ساشه 1 گرمی انواع ماچا طعم دار است که ماچاي مورد نياز براي مصرف دو ماه مي باشد. با مصرف مداوم ماچا در طول این دوره دوماهه، متابولیسم بدن افزایش پیدا کرده و در نتیجه باعث حذف چربی های بدن بخصوص چربی های موضعی شده و تقریبا بین 4 تا 6 کیلو از وزن شما کاهش می یابد.

پکیج دیابتی

پكيج دیابتی ماچانو، شامل یک ماچا روزانه 20 گرمی، دو ماچا دارچین 20 گرمی و 60 عدد ساشه 1 گرمی انواع ماچا طعم دار و استویا است که ماچاي مورد نياز براي مصرف دو ماه مي‌باشد. با مصرف مداوم ماچا در طول این دوره دوماهه ، نياز شما به انسولين كاهش پیدا کرده و به كنترل وزن و بهبود سلامتي شما كمك می کند.

پکیج سلامتی

پكيج سلامتی ماچانو، شامل با کیفیت‌ترین و خوشمزه‌ترین محصولات ماچانو است. پکیج سلامت ماچانو شامل یک ماچا عسل، یک ماچا سوپرلاکچری 20 گرمی و 10 عدد ساشه 1 گرمی انواع ماچا طعم دار و شیرین است که ماچاي مورد نياز براي مصرف یک ماه مي‌باشد. با مصرف مداوم ماچا در طول این دوره یک ماه، می توانید به افزايش انرژي، دفع سموم، افزايش تمركز و تقويت سيستم ايمني بدنتان كمك كرده و همچنین از مصرف این محصولات با کیفیت و خوشمزه، نهایت لذت را ببرید.

جعبه انواع ماچا

ماچانو به منظور رعایت مصرف به اندازه ماچا و همچنین استفاده راحت‌ تر آن، انواع ماچا خالص و فرآوری شده در ساشه های 1 گرمی بسته بندی نموده و به صورت جعبه های چوبی 10 تایی و 60 تایی آماده عرضه به شما عزیزان نموده است. انواع جعبه های ماچا عبارتند از:

  1. جعبه انواع ماچا خالص
  2. جعبه انواع ماچا طعم‌دار
  3. جعبه انواع ماچا میوه‌ای
  4. جعبه انواع ماچا کامل

پکیج لوازم جانبی ماچا

با تهیه پکیج لوازم جانبی ماچا می توانید بارها نمایش جذاب تهیه ماچا به روش سنتی ژاپنی را پیش دوست و آشنایان خود انجام داده و از این مهارت خود لذت ببرید! برای مشاهده نحوه تهیه ماچا به روش سنتی ژاپن کلیک کنید.

مطالب مرتبط

[pt_view id=”a153fa61gy”]