لوازم جانبی ماچا

1.ویسک ژاپنی

ویسک ماچا از چوب بامبو ساخته شده و یکی از ابزارهای سنتی تهیه ماچا است که سامورایی ها و بعدها راهبان بودایی در معابد در مراسم نوشیدن ماچا، از آن استفاده می کردند. با استفاده از این ویسک، می توانید ماچا را بخوبی در آب حل کرده و کف مخصوص ماچا روی سطح نوشیدنی را ایجاد کنید.

ویسک ماچا ژاپنی از بامبوی بومی ژاپن ساخته شده که شرکت ماچانو تعدادی از آن را وارد کرده و دقیقا در همان بسته بندی به شما عزیزان عرضه کرده است.

ویسک ژاپنی

2.ویسک هولدر

ویسک ماچا شکننده است و به مرور زمان بر اثر تماس با آب ممکن شکل ظاهری خود را از دست بدهد. اگر بعد از هر دفعه استفاده از ویسک ماچا، آن را درون ویسک هولدر قرار دهید، خشک شدن آن در همان قالب اصلی انجام شده و در نتیجه شکل ظاهری ویسک حفظ می شود.

ویسک هولدرهای توسط اساتید سفالگر کشورمان در شهر لالجین همدان و  به سفارش اختصاصی شرکت ماچانو تهیه شده است.

3.قاشق چاشاکو

چاشاکو، همان قاشق سنتی مخصوص ماچاست که به کمک آن شما میتوانید  ماچا از ظرف خود برداشته و از آن استفاده کنید. قاشق چاشاکو نیز از لوازم جانبی ضروری و البته سنتی تهیه ماچا در ژاپن است.

چاشاکو ژاپنی از بامبوی بومی ژاپن ساخته شده که شرکت ماچانو تعدادی از آن را وارد کرده و دقیقا در همان بسته بندی به شما عزیزان عرضه کرده است.

4.کاسه مخصوص ماچا

یکی از لوازم های جانبی سنتی تهیه ماچا، کاسه بامبوی ماچاست که یک دهانه نسبتاً پهنی دارد. طراحی این کاسه به گونه ای است که براحتی می توان ویسک را به شکل W حرکت داد و در نتیجه کف خوبی روی ماچا تشکیل می شود.

این کاسه بجای شکل کروی، تقریباً استوانه ای شکل هستند. کاسه های مخصوص ماچانو، تولید ایران بوده و بدست اساتید سفالگری کشورمان تولید شده اند. لذا از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردارند.

**به منظور خرید “پکیج لوازم جانبی ماچا” اختصاصی ماچانو کلیک کنید.**