ماچا

معرفی انواع ماچا خالص ماچانو

معرفی ماچا ماچانو

معرفی ماچا ماچانو

ماچانو به عنوان تنها برندی در ایران که به صورت کاملا‌ تخصصی بر روی ماچا کار می‌کند، ماچا “با کیفیت” و “اصل” را از یک شرکت معتبر در ژاپن در حجم زیاد و با قیمت بسیار مناسب خریداری کرده و آن را در کارخانه خود بسته بندی‌ می‌کند.

ماچانو بعد از تقریبا 4 سال فروش ماچا در ایران و بررسی کامل بازار و نیازهای مشتریان عزیز، تصمیم گرفته است در یک نوع بسته بندی خاص و بسیار مناسب به صورت سا‌شه‌ای یک بار مصرفی، ماچا را در سراسر کشور به دوستداران آن عرضه کند.

این نوع بسته بندی باعث شده تا مصرف ماچا بسیار راحت‌تر باشد چراکه مقدار آن در هر دفعه مصرف مشخص شده است (براساس منابع معتبر، مقدار استاندارد به صورت هر نیم گرم ماچا برای 130 میلی‌لیتر آب تعریف شده است). هر ساشه محتوی نیم گرم ماچاست که برای یک فنجان ماچا کافی است.

 

 

هر بسته ماچا محتوی 30 عدد ساشه است که قیمت آن 50 هزار تومان تعیین شده است.همچنین ارسال 4 بسته و بیشتر این محصول به سراسر کشور رایگان است.

 

بسته بندی 100 گرمی ماچا

ماچانو برای عزیزانی که تمایل دارند ماچا را در حجم بیشتری خریداری کنند، بسته بندی 100 گرمی ماچا را آماده کرده است. این نوع بسته بندی نسبت به جعبه ماچا 30 عددی (15 گرم در مجموع) 35 درصد تخفیف داشته و قیمت آن 230 هزار تومان تعیین شده است. همچنین ارسال این محصول به سراسر کشور رایگان است.